Doprava

Aktivtrans s.r.o. poskytuje přepravní služby od roku 1998. Od té doby jsme již bezpečně přepravili stovky tisíc zásilek na místo určení.

Nabízíme profesionální přístup s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a nadstandardní úroveň komunikace, proto si nás jako svého přepravce vybraly destíky českých i nádnárodních firem.

Zvládat toto množství zásilek nám umožňuje moderně vybavený dispečink a kvalifikovaní dispečeři. Řidiči jsou ochotní, spolehliví a slušně upravení, vybaveni mobilními telefony pro operativní řešení případných komplikací.

Přepravu zásilek realizujeme vlastním vozovým parkem, tj. osobní automobily, dodávkami, nákladními automobily s hydraulickými čely, kamiony. Všechny naše dopravní prostředky jsou ve vynikajícím technickém stavu a jsou opatřeny sledovacím systémem.

Realizujeme standardní přepravy od 1kg do 24 t, včetně veškerých přeprav ADR. Přepravy jsou realizovány s co největší pečlivostí a v co nejkratším možném termínu. U každého transportu je zabezpečena komplexní služba od pojištění nákladu až po složení zboží u zákazníka.

ahoj

cara

Poskytujeme přepravní služby pro desítky českých i nádnárodních firem.

cara